Miał być hit, a wyszedł kit !!!

W miniony weekend nasz zespół dość nieoczekiwanie uległ na wyjeździe AKS Niwce 1:0, po dość szczęśliwym trafieniu gospodarzy.

W sobotnim ale tylko z  tytułu najciekawszym meczu, dość nieoczekiwanie nasz zespół poległ i to nie dlatego że podopieczni A.Bały byli gorsi od rywali ani przez złe decyzje sędziowskie ale dlatego że nie potrafiliśmy wykorzystać tak dużej przewagi w ciągu tych 90 minut jaką mieliśmy.
Gospodarze tylko przez 10 minut spotkania grali z naszym zespołem jak równy z równym, ale jednak później byli tylko tłem dla naszej ekipy stawiając autobus w swoim polu karnym i dość szczęśliwie zgarniając 3 pkt.

Wiele można zarzucić sędziemu tego spotkania, co do podjętych przez niego decyzji ale nie można zarzucić tego że nasz zespół mimo tak ogromnego posiadania piłki oraz takiej przewagi  nie oddawał strzałów z dystansu lub bezpośrednio z za 16-stki. Dodatkowo przez 15-20 min. nasza ekipa grała w przewadze jednego zawodnika ale mimo i tego nie potrafiła posiadania piłki przekuć w chociażby jedną bramkę. Co może boleć bardziej niż ta przegrana w tym spotkaniu.

Szansą na odbudowanie się po tej bolesnej porażce nasz zespół będzie miał już w sobotę przeciwko kolejnemu zespołowi z Sosnowca, tym razem Górnikowi Sosnowiec.