Hitowe starcie w Sosnowcu !!!

W najbliższa sobotę nasz Górnik o dość nietypowej godzinie zmierzy się w spotkaniu wyjazdowym z Niwką. Spotkanie to odbędzie się na stadionie w Sosnowcu o godz. 11:00

Dla Wojkowiczan spotkanie to będzie kolejną ciężką przeprawą po ubiegłotygodniowym pojedynku ze Źródłem Kromołów, w którym to spotkaniu nasz zespół pokonał  po ciężkim boju rywala 3:0
Sobotnie spotkanie naszego zespołu było podtrzymaniem bardzo dobrej serii Górnika, którą podopieczni A.Bały kontynuują od startu obecnego sezonu.

Natomiast sobotni nasz rywal obecnie zajmuje 3 lokatę ze stratą 6 pkt. do naszego zespołu. Dla zespołu z Sosnowca wygranie sobotniego spotkania będzie oznaczało zmniejszenie dorobku punktowego do lidera tabeli.
W minionej kolejce Niwka wygrała na wyjeździe aż 4:1 z zespołem z Okradzionowa, i dzięki temu wskoczyła aż na trzecią pozycję w tabeli.

Wyjazd na mecz o..... 9:00