Kolejny ciężki mecz !!!

Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana XI kolejka Serie A. Wojkowiczan w tej kolejce czeka kolejne ciężkie spotkanie z zespołem Górnika Sosnowiec. Spotkanie to już w sobotę tj. 15.10 o godz. 15:00

Dla zespołu prowadzonego przez Adama Bałę będzie to szansa na podniesienie się po porażce z Sosnowieckim AKS'em, mimo iż nasz zespół w tamtym spotkaniu był lepszą drużyną to nie przywiózł do Wojkowic chociażby 1 pkt.
Dlatego zwycięstwo w sobotnim spotkaniu da Górnikom trochę oddechu oraz szanse zachowania przewagi wypracowanej w poprzednich kolejkach.

Dla naszych imienników z Sosnowca spotkanie to będzie możliwością kontynuowania nie jako dobrej serii, gdzie Górnik nie doznał porażki w 4 ostatnich kolejkach. Ponadto zdobycie jakichkolwiek punktów przez graczy z Sosnowca może korzystnie wpłynąć na ich pozycję w tabeli, gdyż obecnie zajmują 6 lokatę.

Dodatkowego smaczku do tego spotkania dodaje fakt że nasz zespół w rundzie wiosennej uległ sobotniemu rywalowi w spotkaniu rozgrywanym w Sosnowcu, więc będzie to dobra szansa na mały rewanż. Jeśli to spotkanie nie rozczaruje kibiców w sobotnie popołudnie będzie miało szanse na uzyskanie miana spotkania kolejki.

Zbiórka zawodników na mecz o ......13:30