Ł. Burczyk zapewnia trzy punkty

W minioną sobotę nasz zespół w najciekawszym spotkaniu 11 kolejki sosnowieckiej A-klasy podejmował Górnik Sosnowiec.
Jedyną bramkę a zarazem zwycięską oraz dającą 3 pkt. naszemu zespołowi strzelił w 69 min. Łukasz Burczyk.

Sobotnie spotkanie od samego początku nie należało do najłatwiejszych i żadna z drużyn nie mogła być pewna zgarnięcia pełnej puli aż do 69 min gdzie nasz zespół zadał jedyny cios w tym meczu i zgarnął cały komplet punktów. W sobotnim spotkaniu zdecydowanie przeważała walka o każdy centymetr boiska zawodników obu drużyn, o czym świadczy aż 7 żółtych kartek pokazanych przez arbitra sobotniego spotkania.

Po ciężkim boju 3 pkt. pozostały w Wojkowicach, i podopieczni Adama Bały podnieśli się po porażce z Niwką a już za tydzień kolejne ciężkie spotkanie przed naszym zespołem a mianowicie wyjazd do Żelisławic na spotkanie z tamtejszą Ostoją.