Wyjazd do Strzemieszyc Małych !!!

W najbliższą sobotę naszego Górnika czeka ciekawy wyjazd do Strzemieszyc Małych na mecz z tamtejszym Promieniem. Sobotnie spotkanie naszej drużyny będzie kolejnym z gatunkowo tych lżejszych, przed zbliżającym się wielkimi krokami szlagierem z CKS'em Czeladź.

Odkąd Promień awansował do A-klasy naszemu zespołowi bardzo dobrze gra się na boisku rywala, gdzie jeszcze zespół prowadzony przez Adama Bałę nie doznał porażki. W dodatku w ostatniej kolejce nasz sobotni rywal ograł na wyjeździe aż 6:3 zespół z Okradzionowa. Co może dawać nadzieje sobotnim gospodarzom na korzystny wynik w starciu z naszym zespołem.

Nasza drużyna po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z MKS'em Sławków 3:1 oraz stracie M.Kondzielnika, który obecnie ma  tyle samo strzelonych bramek (5) co Ł.Stępień a także wielką nie wiadomą jest również występ P.Gwiazdy.
Mimo przeciwności losu nasz Górnik, jak w każdym meczu tak i w tym postara się dopisać do swojego dorobku punktowego kolejne 3 oczka.

Zbiórka na mecz z Promieniem o ........