Po punkty do Miasteczka Śląskiego !!!

Już w najbliższe sobotnie popołudnie podopieczni Adama Bały udadzą się na wyjazdową konfrontację z drużyną Odry Miasteczko Śląskiego. Początek spotkania o godzinie 16:00 na boisku w Miasteczku Śląskim.

Nasz zespół do tej konfrontacji podejdzie jako zwycięzca trzech pierwszych kolejek z dorobkiem 9 pkt. i obecnie zajmując drugą pozycję w lidze. Podopieczni Adama Bały w ostatniej kolejce uporali się z zespołem Tęczy Błędów, pokonując rywali 4:1. Jak powszechnie wszystkim wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenie, także i w tę sobotę nasi zawodnicy powalczą na zielonej murawie o kolejną zdobycz punktową.

Drużyna z Miasteczka do sobotniego starcia podejdzie po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Orłem Brzeziny Śląskie 0:2, dzięki temu zwycięstwu obecnie zawodnicy Odry plasują się tuż za naszym Górnikiem z dorobkiem 7 pkt.
Warto odnotować również, pewien fakt a mianowicie zawodnicy z Miasteczka w ubiegłym sezonie zajęli drugą pozycję w tabeli ulegając jedynie Śląskowi Świętochłowice.

Pomimo tego, że to nasz Górnik wygrał wszystkie trzy mecze, w Miasteczku będzie nas czekać bardzo ciężkie spotkanie i oby ono zakończyło się szczęśliwe dla naszych zawodników.

Zbiórka zawodników na mecz o.......