Po 3 pkt. do Poręby !!!

W najbliższą środę nasz Górnik rozegra wyjazdowe spotkanie w Porębie z tamtejszym MKS'em o godz. 18:00

Dla Wojkowiczan środowe spotkanie będzie szansą na rewanż za jesienną porażkę na własnym obiekcie 1:2, oraz o jakże ważne 3 pkt. w kontekście awansu do wyższej klasy okręgowej,a do końca pozostało do rozegrania tylko 5 kolejek ligowych.
Dodatkowo podopieczni Adama Bały mają do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie ze Zgodą Byczyna.

Zespół z Poręby w odróżnieniu od naszego tego sezonu nie może zaliczyć do udanych gdyż dopiero zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 33 pkt. Dodatkowo zawodnicy z Poręby w poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z Przemszą Okradzionów 2:0, i będą chcieli zmazać plamę za tamtą porażkę.

Zbiórka na mecz o.....16:00 w klubie