Nowy sezon, nowe rozdanie !!

Już w najbliższy weekend, naszych kibiców czeka nie lada gratka.
Obydwie nasze drużyny rozpoczną ligowe zmagania.

W klasie okręgowej, która jest jedną z mocniejszych jak nie najmocniejszą w Polsce południowej, będzie występować 18 zespołów walczących o awans do IV ligii.
Nasz Górnik nie jest stawiany w roli faworyta do awansu. Jednakże nikt nie powiedział, że nie możemy być czarnym koniem rozgrywek.

W B klasie, w której będzie rywalizowała druga nasza drużyna będzie występować 14 drużyn.
Dla naszych rezerw, w której w większości będą grać młodzieżowcy będzie to dobre przetarcie w seniorskiej piłce.

Pierwsza drużyna naszego Górnika zainauguruje sezon w lidze okręgowej w Czeladzi w pojedynku z tamtejszym CKS.
Po kilku latach na mapę ligowych rozgrywek wraca tzw. mecz przyjaźni.
Sobotnie spotkanie naszego zespołu rozpocznie się o godz. 17:00.

Natomiast w niedziele druga drużyna naszego klubu startująca po dwóch latach przerwy, zainauguruje rozgrywki ligowe B klasy na własnym stadionie przeciwko rezerwom Łazowianki Łazy.
Niedzielne spotkanie również zostanie rozegrane o godz. 17:00

Walczyć, trenować nasz Górnik musi panować !!

Fedrujemy !!