Mecz na szczycie w Wojkowicach !!!

Już w najbliższe sobotnie przedpołudnie o godz.11:00 na stadionie w Wojkowicach podopieczni Adama Bały będą podejmować aktualnego lidera rozgrywek klasy okręgowej Unię Dąbrowa Górnicza.

Dla naszego zespołu zwycięstwo w sobotnim spotkaniu będzie szansą na zrównanie się z liderem tabeli taką samą liczbą punktów. Jednakże w tym spotkaniu nasi zawodnicy nie będą faworytem do końcowego zwycięstwa, gdyż to zespół Unii jest stawiany w gronie faworytów do IV ligii.

Dla gości sobotnie spotkanie będzie wielką szansą na odskoczenie w tabeli rywalom w walce o końcowy triumf i awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Drużyna gości napewno będzie stawiana jako faworyt tego spotkania, co skrzętnie może wykorzystać nasz Górnik, który potrafi się na takie mecze zmobilizować.

Zbiórka na mecz o..... 9:30