Górnik przegrywa z I ligowym Zagłębiem !!!

Minionej niedzieli podopieczni Adama Bały nie będą mile wspominać gdyż w teoretycznie w spotkaniu z rezerwami Zagłębia, nasi zawodnicy polegli aż 4:1.

Niestety ale spotkanie należało do gospodarzy nie tylko dlatego że wygrali zasłużenie, ponieważ byli o wiele lepszą drużyną od naszego zespołu. W drużynie gospodarzy w tym spotkaniu wystąpili zawodnicy na codzień trenujący i grający w pierwszym zespole zespołu Zagłębia, gdyż aż 9 zawodników z pierwszej drużyny zagrało przeciwko naszej drużynie.

Podopieczni Adama Bały, mimo że byli skazywani na pożarcie podnieśli rękawice, jednakże rzeczywistość i ogranie zawodników Zagłębia szybko i brutalnie zweryfikowały poczynania naszego zespołu w tym spotkaniu, i Górnik schodził na przerwą ze stratą aż 3 bramek.

Po przerwie i kilku roszadach w drużynie gospodarzy mecz stał się bardzo wyrównany a z biegiem czasu to nawet nasz zespół przeważał i zdobył honorowe trafienie za sprawą M. Szopy. Wynik mógłby być z goła inny lecz bramkarz gospodarzy M. Perdijic pokazał swoje doświadczenie i ogranie i nie pozwolił na zdobycie nam większej ilości bramek.

A już w środowe popołudnie nasz Górnik w ramach Pucharu Polski rozegra swoje spotkanie z zespołem SSZ Ujejsce.