Sobota z Sarnowem !!

W najbliższe sobotnie popołudnie nasz Górnik w wyjazdowym spotkaniu zmierzy się z Błękitnymi Sarnów.
Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00

Do tego spotkania nasza drużyna podejdzie po dłuższym odpoczynku (ostatnie spotkanie rozgrywane w środę) po zwycięskim spotkaniu z Unią Ząbkowice. Dzięki zwycięstwu nad Unią nasza drużyna zameldowała się na 2 pozycji w ligowej tabeli ze stratą zaledwie 2 pkt. do lidera z Brudzowic, a także z przewagą 2 pkt. nad Tęczą Błędów i Cyklonem Rogoźnik.

Natomiast nasz sobotni rywal w ubiegłej kolejce przegrał w Sosnowcu z rezerwami Zagłębia 2:1. Po tej porażce zespół z Sarnowa plasuje się na 8 pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie 6 pkt.

W pierwszym spotkaniu nasz Górnik pewnie zwyciężył na naszym boisku 3:0 z Błękitnymi. Czy tym razem nasza drużyna dopiszę do swojego konta kolejne punkty ? Odpowiedź na to pytanie już w sobotę.