Skromne zwycięstwo z Unią !!

W środowe popołudnie nasz Górnik pokonał na własnym boisku zespół Unii Ząbkowice 1:0.
Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Marcin Szopa po strzale z przewrotki.

Tak jak w pierwszym mecz tak i teraz zwyciężyliśmy tylko 1 bramką, chociaż wynik mógł powinien być o wiele wyższy. Od pierwszego gwizdka sędziego to nasza drużyna kontrolowała tempo gry, stwarzając sobie raz po raz dobre sytuacje do zdobycia bramki (słupki, poprzeczki), jednakże nie udało ich się zamienić kolejne gole dla naszego zespołu.

Cieszy kolejne zwycięstwo dzięki któremu do soboty wskakujemy na fotel lidera naszej grupy. Cieszy również dobra gra w obronie naszych zawodników, chociaż plamą dla naszej obrony mogłabyć ostatnia akcja gości po której mogli zdobyć wyrównującą bramkę i zapewnić sobie 1 pkt. Na nasze szczęście nie udało się zawodnikowi Unii skierować piłki do naszej bramki.

Przed naszym zespołem teraz ponad tydzień przerwy przed kolejnym meczem wyjazdowym z Błękitnymi Sarnów.