Porażka w Rogoźniku !!

We wczorajsze popołudnie nasz Górnik poległ w wyjazdowym spotkaniu w Rogoźniku z tamtejszym Cyklonem 2:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Janek Janosz.

Wynik spotkania w zupełności nie odzwierciedla tego co działo się na boisku, nasz zespół nie był gorszy od rywala, nawet można śmiało powiedzieć że w drugiej połowie byliśmy zespołem lepszym i bardziej zdeterminowanym do osiągnięcia sukcesu. Pierwsza połowa to tzw. piłkarskie szachy, obydwa zespoły grały spokojnie badając mocne i słabe strony rywala. Akcji podbramkowych było jak na lekarstwo.

Druga odsłona również nie zapowiadała się emocjonująco, nasz zespół czekał aż rywale opadną z sił by móc zadać skuteczne ciosy. Pierwszym i ostatnim z nim była bramka po stałym fragmencie gry Janka Janosza. Niestety nie udało się nam utrzymać koncentracji i straciliśmy szybko 2 bramki również po stałych fragmentach gry (rzut rożny oraz rzut wolny).
Do końca spotkania nasi zawodnicy starali się zdobyć chociażby bramkę dającą remis w tym spotkaniu ale nasze starania nie przekuły się na bramki.

Szansa na podniesienie się po porażce już w najbliższą sobotę w spotkaniu z Ostoją Żelisławice.