Ostatni mecz rundy jesiennej w Wojkowicach !!!

Już w najbliższą sobotę o godz. 13:00 podopieczni Adama Bały w ramach ostatniej kolejki rundy jesiennej o mistrzostwo klasy okręgowej gr. 4, podejmować będą na własnym boisku zespół Orła Nakło Śląskie.

Dla Wojkowiczan sobotnie spotkanie będzie dobrą okazją by zakończyć rundę jesienną zwycięstwem i w dobrych nastrojach.
Nasza drużyna w ostatniej kolejce ograła na wyjeździe Orła Białego Brzeziny Śląskie 2:6, dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna nie traci kontaktu z czołówką zajmując 3 lokatę w tabeli z dorobkiem 30 pkt.

Natomist sobotni rywal naszego Górnika do tego spotkania podejdzie po dwóch porażkach z rzędu najpierw z Orłem Brzeziny Śląskie a w ubiegłotygodniowej kolejce z liderem Unii Dąbrowa Górnicza.
Dla zawodników gości sobotnie spotkanie będzie dobrą możliwości na wywiezienie z naszego stadionu dobrego dla nich rezultatu, aby móc w dobrych nastrojach rywalizować w zaległej ligowej kolejce.
W obecnej chwli zawodnicy z Nakł plasują się na 9 pozycji z dorobkiem 16 pkt.

Zbiórka na mecz o godz....... 12:00